2143 Kistarcsa, Raktár körút 1

Nemzetközi tehergépkocsivezető

Keresünk nyerges szerelvényre megbízható, tapasztalattal rendelkező gépkocsivezetőt nemzetközi munkára kistarcsai telephelyre, kiemelt bérezéssel.

Szükséges érvényes engedélyek: C + E jogosítvány, digitális sofőrkártya, GKI kártya, PAV III igazolás.

Önéletrajz beküldésével várjuk jelentkezését: hr@truckforceone.hu

Belföldi tehergépkocsivezető

Keresünk nyerges szerelvényre megbízható, tapasztalattal rendelkező gépkocsivezetőt belföldi munkára kistarcsai telephelyre.

Vezénylő

Munkatársat keresünk vezénylő (forgalomirányító) munkakörbe.

Feladatok:

Napi fuvarfeladatok ellátásához az eszközök és a tehergépkocsivezetők összerendelése, a tehergépkocsivezetők tevékenységének koordinálása. A rendelkezésre álló eszközök gazdaságos kihasználása, a megrendelt feladatok ellátása. Foglalkoztatási szabályok teljesülésének biztosítása, ellenőrzése, adminisztrációs feladatok.

Feltételek:

  • érettségi bizonyítvány
  • számítógépes ismeretek (Microsoft Office programok, Internet használata)
  • pontosság, megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség - átlagon felüli problémamegoldó készség és szervezőképesség, - jó kommunikációs készség.

Előny: AETR ismerete, hasonló munkakörben eltöltött több éves szakmai tapasztalat.

Jeletkezés:

Kizárólag e-mailen a hr@truckforceone.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal a bérigényt megjelölve!